Hlavní stránka. Aktuální dražby nemovitosti.Kontaktujte nás

Servis pro dražby nemovitosti. Dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitosti České republiky. Byty a domy k pronájmu s přechodem vlastnictví.

Dražby nemovitosti České republiky. Databáze dražeb nemovitosti. Aktualní dražby, kalendář dražeb. Dražebníci, znalci, odhadci nemovitosti. Dražební Servis - služby pro dražebníci.

  Dražebni Servis, dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitosti. Byty a domy k pronájmu s přechodem vlastnictví.  

Byt 3+1, 57 m2, OV

Náhlov 125, Ralsko
okres Liberec

Další foto a podrobnosti o nemovitosti

20.09.2011

od 4900 Kč/měs.

Výborná nabídka

Pronájem s přechodem vlastnictví

 
 Kalendař dražeb   Pravidla dražeb     Zisky a výhody     Specialné akce   Nabidky partnerů    Různé otazki      Zakon a doklady  Kontakty, spojení
 
Pronájem bytu s přechodem vlastnictví na nájemce Program: Žijeme s jistotou

Příspěvek na opravy bytu

V rámci programu „Žijeme s jistotou“ nájemce má právo dvakrát ročně požádat o příspěvek na nezbytné opravy bytu a jeho zařízení.

Byt 3+1, 57 m2 v v Náhlov – Ralsko Zobrazit na mape

Okres Česká Lípa, Liberecký kraj

Byt 3+1 s příslušenstvím, umístěn v 1.nadzemním podlaží. K bytu přísluší komora přístupná z chodby a možnost užívání sklepní kóje. Dům byl postaven cca před 40 lety, má zděný suterén a tři nadzemní podlaží. Okna v bytě jsou dřevěná zdvojená, dveře hladké. Podlahy PVC a v koupelně a na WC je dlažba. V koupelně je obezděná vana a umyvadlo, WC samostatný. Je zde proveden rozvod el. proudu, kanalizace a teplá voda z boileru, který je v koupelně. Byt je vytápěn kamny na tuhá paliva. Byt je orientovaný na severní a jižní stranu. Dům se nachází v klidné lokalitě obklopené zelení. Občanská vybavenost se nachází v nedaleké obci Osečná, cca 4 km, do Liberce - cca 25 km.

BYT JÍŽ PRONAJAT!
Nájemci ‒ rodina Rybářových.
Garantovaný nájem 15 let:
5400 Kč/měsíc
Doba garantovaného nájmu:
01.11.2011 ‒ 31.10.2026

Byt jíž pronajat!
Stahnout znalecký posudek

Foto nemovitosti:

Zvětšít obrázek Zvětšít obrázek Zvětšít obrázek Zvětšít obrázek Zvětšít obrázek Zvětšít obrázek Zvětšít obrázek Zvětšít obrázek Zvětšít obrázek Zvětšít obrázek

Tisknout tentu strankuTisknout tuto stránku    Poslat svůj zájem o pronájmu s přechodem vlastnictvíPoslat svůj zájem o pronájem s přechodem vlastnictví    Znalecký posudekZnalecký posudek
VYBERTE SI NEMOVITOST
Datum aukce:
Druh nemovitosti:
Druh dražeb:
Oblast (kraj):
Okres:
Vyvolávací cena:
Jen aktuální dražby:


NAŠE AKCE

2 měsíce bydlení zdarma

Byt 4+1 v Ústí nad Labem - Mojžíř potřebuje drobnou rekonstrukci. Proto nabízíme slevu v podobě dvou měsíců bydlení zdarma.
 

RADY A DOPORUČENÍ

Příspěvek na bydlení

Nájemce má právo se v pronajatém bytě přihlásit k trvalému pobytu. Tím je splněna jedna z hlavních podmínek pro získání příspěvku na bydlení.

O příspěvek můžete požádat na Úřadu práce.
 

Příspěvek na opravy bytu

Nájemce se o byt musí starat jako o vlastní. V rámci programu „Žijeme s jistotou“ však má právo dvakrát ročně požádat o příspěvek na nezbytné opravy bytu a jeho zařízení.

O příspěvek můžete požádat u společnosti Dražební servis, s.r.o.

© 2009 Dražební servis, s.r.o.

Masarykovo nám. 35, 25001 Brandýs nad Labem
+420 777 749 719

Site is designedINTRID web-studio Voronezh. The Development and support site. Professional web-design. The Search Enginie Optimization site and advancement in network internet. Qualitative hosting in Voronezsh.   počítadlo.abz.cz