Hlavní stránka. Aktuální dražby nemovitosti.Kontaktujte nás

Čestné dražby nemovitosti. Dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitosti České republiky. Byty a domy na prodej z drazby.

Dražby nemovitosti České republiky. Databáze dražeb nemovitosti. Aktualní dražby, kalendář dražeb. Dražebníci, znalci, odhadci nemovitosti. Dražební Servis - služby pro dražebníci.

  Dražebni Servis - aukčni síň, dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitosti. Prodej domů, bytů a pozemků.  

Rodinný dům

Brandýs nad Labem
Svatopluka Čecha 413

Dalši foto a podrobnosti dražby

19.02.2009

od 1 000 000 Kč

Výborná dražba

Vybrané České Dražby

 
 Kalendař dražeb   Pravidla dražeb     Zisky a výhody     Specialné akce   Nabidky partnerů    Různé otazki      Zakon a doklady  Kontakty, spojení
 

PENÍZE ZA VAŠI POHLEDÁVKU

Existuje několik možností, jak zpeněžit vaši právoplatnou pohledávku. Vždy vám rádi zdarma poskytneme konzultaci, jak co nejlépe (nejvýnosněji a nejrychleji) řešit úhradu vaší pohledávky. Nabízíme tři základní varianty:
 

1. Když máte pohledávku zajištěnou zástavním právem

Asi nejčastěji půjde o zástavní právo na nemovitosti, ale zastaven může být i třeba osobní automobil či podíl v obchodní společnosti. Jestliže máte pohledávku zajištěnou zástavním právem, je nejlepším způsobem jejího zpeněžení „realizace zástavy“ cestou nedobrovolné dražby. Hlavní podmínkou k provedení nedobrovolné dražby je, aby pohledávka byla „vykonatelná“, neboli aby vám byla přiznána takzvaným „vykonatelným titulem“ (vykonatelným soudním rozhodnutím, vykonatelným rozhodčím nálezem, vykonatelným notářským zápisem atp.). Když máte vykonatelný titul, všechno ostatní již zařídíme sami. Nebudete nic platit a ani cokoliv vykonávat, jen počkáte, až peníze dorazí na váš účet.

Jestliže vykonatelný titul nemáte, poradíme vám, jak jej získat, a případně to i zařídíme.
 

2. Když pohledávku nemáte zajištěnou zástavním právem, ale dlužník vlastní nemovitost

Pohledávku vyřešíme tím, že ji převedeme na předchozí případ. Bohužel to trochu trvá (řádově měsíce), protože nejdříve je nutno požádat soud, aby vaši vykonatelnou pohledávku zajistil zřízením soudcovského zástavního práva. Rádi to za vás zařídíme.
 

3. Když pohledávku nemáte ničím zajištěnou a není ji čím zajistit

I v takovém případě máme řešení. Tím je prodej vaší pohledávky dražbou. Prostě vaši pohledávku prodáme tomu, kdo za ni zaplatí nejvíc. Výtěžnost takových dražeb bývá nižší, ale lepší vrabec v hrsti než holub na střeše, že? Také v tomto případě vám rádi poradíme.

Rozhodnete-li se zpeněžení své pohledávky řešit cestou dražby, je potřeba uzavřít smlouvu o provedení dražby. Tu samozřejmě zdarma připravíme. Ještě než začneme pracovat na zpeněžení vaší pohledávky, tak budete mít jasno o všem, co pro vás uděláme. A ve většině případů vás to nebude nic stát, naši práci zaplatí váš dlužník.


Máte dotazy? Můžete zeptat na nás přes Kontaktní formulář
 

VYBERTE SI NEMOVITOST
Datum aukce:
Druh nemovitosti:
Druh dražeb:
Oblast (kraj):
Okres:
Vyvolávací cena:
Jén aktualní dražby:

AKTUÁLNÍ DRAŽBYNAŠI AKCE

Vstup a občerstvéní pro dívaku ZDARMAdále

Překlenovací půjčky na nakup nemovitostidále
 

RADY A DOPORUČENÍ

Rady pro kupujicí

Před zahájením dražby vyplníte formuláře, které pro Vás máme připravené, odevzdáte případné listiny, které jste na dražbu přivezli, a složíte dražební jistotu. Tím vás zapíšeme do dražby a předáme vám číslo. A můžete dražit.

dále

Rady pro prodejcí

Když se vám nepodaří najít jiné solidní řešení, je lepší, když dražba proběhne. Jenže to by bylo málo. Je přece ve vašem zájmu, abyste svůj majetek prodali co nejdráž! A i když to tak nevypadá, můžete pro to hodně udělat.

dále

Rady pro věřitele

Existuje několik možností, jak zpeněžit vaši právoplatnou pohledávku. Vždy vám rádi zdarma poskytneme konzultaci, jak co nejlépe (nejvýnosněji a nejrychleji) řešit úhradu vaší pohledávky.

dále

© 2009 Dražebni Servis, a. s.

Laurinova 1049, 29301 Mladá Boleslav
+420 722 666 333

Site is designedINTRID web-studio Voronezh. The Development and support site. Professional web-design. The Search Enginie Optimization site and advancement in network internet. Qualitative hosting in Voronezsh.   počítadlo.abz.cz